SPOLUPRÁCA

Spolupráca je pre nás investíciou a obohatením, nie nákladom a stratou. Vyberte si z toho, v čom sa cítime doma:

COPYWRITING

Copywriting & Content marketing KICKSTART Blog

Dlhodobo sa venujem napĺňaniu webových stránok textovým obsahom. Píšem projekty, anotácie, články, emaily, administratívu, reporty a obsah do reklamných materiálov a brožúr. Ponúkam nielen poradenstvo, ale aj tvorbu zaujímavých textov. Dnes už nie je dôležité len pekne písať, ale aj vedieť pre koho písať, o čom písať, kedy písať a ako text pripravovať. Nezanedbajte podstatnú časť marketingovej skladačky a majte konkurenčnú výhodu.

SEO OPTIMALIZÁCIA

SEO optimalizácia KICKSTART Blog

Asi sa pýtate, ako to tie spoločnosti robia, že sa nachádzajú na prvých priečkach v organickom vyhľadávaní v google. Odpoveďou je SEO. A prečo to viem? Pretože sám som sa tým pri zakladaní stránky zaoberal. Mal som tú česť učiť sa od najlepšieho SEO odborníka na Slovensku a videl som, ako správne SEO nastavenie stránku vo vyhľadávaní vystrelilo. Ponúkam konzultácie a pomoc s optimalizáciou a analýzou pre lepšie výsledky v konverziách a návštevnosti webu.

PPC KAMPANE

PPC kampane KICKSTART Blog

Najefektívnejšia forma internetovej reklamy, ktorá Váš produkt alebo službu dokáže takmer okamžite spropagovať na prvých priečkach google vyhľadávania. Nie je však najjednoduchším nástrojom, pretože podlieha správnemu zacieleniu, nastaveniu textového obsahu, výberu kľúčových slov, testovaniu, sledovaniu a analýze. Kľúče k úspešnej kampani som nadobudol vďaka výučby od jedného z najlepších marketérov na Slovenskom trhu. Poradím ako na to.

UMELECKÁ TVORBA

Umelecká tvorba KICKSTART Blog

Pripravovali sme umelecký program veľkým spoločenským podujatiam. Písali sme projektovú dokumentáciu na kultúrne výzvy a granty pre oddelenia miest a obcí. Tvorili sme tanečné choreografie a účinkovali sme na medzinárodných a domácich udalostiach, firemných eventoch,  promo akciách, open air show a televíznych programoch. Spolupracovali sme s významnými menami umeleckého života. Profesionálnu činnosť vykonávame viac ako dekádu života.

KREATÍVA

Kreatívna tvorba KICKSTART Blog

Domáce výrobky z dreva, alebo papiera, umelecká maľba na stenu v izbách v domoch, bytoch, školských a spoločenských zariadeniach, interierový dizajn, projektová dokumentácia, poradenstvo pri stavebných prácach, prírodné staviteľstvo, kompletné rekonštrukcie domov a bytov, stavba krbov, krbových piecok alebo kachľových pecí, či masáž tela. Naše rodiny majú vášeň pre kreatívnu prácu a tieto činností vykonávajú zodpovedne už prakticky roky.

PRO BONO

Pro bono KICKSTART Blog

Z podnikateľského, študentského, ale aj bežného života veľmi dobre poznáme situáciu, kedy sme vďaka nezištnej pomoci ochotných ľudí, dosiahli cielený úspech. Keďže si myslíme, že nie všetko je o peniazoch, spolupráca by mala byť v istej miere jedným z kľúčových elementov zdravého sociálneho prostredia. V prípade, že to bude v našich silách, radi pomôžeme bezodplatne alebo v rámci bartrových služieb každému, kto o našu pomoc bude stáť a bude ju potrebovať.