SPOLUPRÁCA

Milujeme kreatívu a toto sú oblasti, v ktorých sa cítime dobre.

ONLINE MARKETING

SEO optimalizácia KICKSTART Blog

Ponúkame balík služieb z oblasti SEO optimalizácie webov pre hľadajúcich a pre vyhľadávače, spravujeme sociálne siete, vykonávame analýzu konkurencie, audit webov, pripravujeme marketingové kampane, analyzujeme kľúčové slová, riešime content marketing a copywriting a navrhujeme štruktúru webu. Konzultujeme, robíme kreatíva a staráme sa o dobrý a originálny obsah na internete. O klientov a ich biznis projekty sa staráme tak, ako keby to boli naše vlastné projekty.

UMELECKÁ TVORBA

Umelecká tvorba KICKSTART Blog

Pripravovali sme umelecký program veľkým spoločenským podujatiam. Písali sme projektovú dokumentáciu na kultúrne výzvy a granty pre oddelenia miest a obcí. Tvorili sme tanečné choreografie a účinkovali sme na medzinárodných a domácich udalostiach, firemných eventoch,  promo akciách, open air show a televíznych programoch. Spolupracovali sme s významnými menami umeleckého života. Profesionálnu činnosť vykonávame viac ako dekádu života. 

PRO BONO

Pro bono KICKSTART Blog

Z podnikateľského, študentského, ale aj bežného života veľmi dobre poznáme situáciu, kedy sme vďaka nezištnej pomoci ochotných ľudí dosiahli cielený úspech. Keďže si myslíme, že nie všetko je o peniazoch, spolupráca by mala byť v istej miere jedným z kľúčových elementov zdravého sociálneho prostredia. V prípade, že to bude v našich silách, radi pomôžeme, či už dobrovoľne, alebo v rámci bartrových služieb každému, kto o našu pomoc bude stáť a bude ju potrebovať. Neváhajte nás kontaktovať.